Preskočiť na obsah

After Tajomstvo

    After má viacero častí, to väčšina z nás vie…ale rozhodla som sa opísať 3 časť zo všetkých častí ktoré existujú pretože ma zaujala najviac. Všetky časti som videla už aj vo filmovej podobe…sú tam rôzne zmeny oproti knihe ale aj tak sa mi tá filmová časť ale aj knižná naozaj veľmi páčila.
    Sledujem tento pribeh dvoch zamiľovaný ľudí už od začiatku čo sa tento film dostal do sveta. Zoznamovanie, zaľúbenosť, zaslepenie láskou, obetovanie, sklamania, plač, smiech, romantika ale taktiež aj tragédia. Tento príbeh má vždy niečo, čo toho diváka upúta, čo ho presvedčí o tom čítať to až do konca. Zápletky, neočakávané zvraty, taktiež aj úspechy a mnoho iného. Toto všetko tento príbeh obsahuje ale na tejto knihe, presne v tomto diele ma to presvedčilo o tom, že patria k sebe telom i dušou.
    Skúška ohňom by som to nazvala. Objavenie otca, psychicky pád, búrky vo vzťahu, kariéra…obidvaja chceli byť tak veľmi spolu, že by pre toho druhého spravili všetko ale zabudli na to, že to má byť oni dvaja proti problému, nie oni dvaja proti sebe. Vedeli sa za toho druhého aj roztrhnúť od lásky ale nerobili to spolu. To bola tá najväčšia chyba. Dôvera ubudla, na vonok city taktiež ale obidvaja vedeli, že v hĺbke seba majú jeden pre druhého stálu slabosť,ktorá sa len tak nestratí.
    Padala na nich „stena“…bolo na ich rozhodnutí, či zatlačia a budú ju držať spolu tak silno, ako im len sily stačia alebo ju pustia a všetko bude mať zrazu koniec.
    Dúfala som a riadila som sa pravidlom „boh ťa postaví pred takú situáciu,ktorú vie, že zvládneš“. Dúfam, že tú stenu udržia a zvládnu to aj oni dvaja.