Preskočiť na obsah

Ako nájsť vraha

  Pippa Fitz-Amobiová žije v meste, ktorým pred piatimi rokmi otriasla vražda stredoškoláčky Andie Bellovej. Všetci si myslia, že to spravil jej priateľ Sal Singh, ale Pippa si tým není istá. Preto sa na vlastnú päsť púšťa do pátrania.
  Prvé čo ma nalakalo na príbeh, bola krásna obálka a nielen to vnútro knihy tvorí nespočetne veľa detailov, ktoré mi spríjemnili dej a boli úžasné.
  Táto kniha sa ťažko odkladala. Zaujala ma hneď od začiatku, nemala žiadne miesta, ktoré by ma nudili. A to, že bola napísaná v tretej osobe som ani nevnímala, keďže mne sa vtedy knihy väčšinou ťažšie čítajú.
  Pip som si nesmierne obľúbila, jej tvrdohlavá povaha a jej nebojácnosť si ma získali. Celú dobu som v ňu verila a dúfala, že je na správnej stope.
  Ravi bol tiež super, ale nemal to po tej vražde najľahšie, takže mi ho väčšinu času bolo ľúto. No jeho spoločne momenty s Pip boli úžasné, pretože Ravimu verila a nerobila si zbytočne predsudky.
  I keď je príbeh pre mladších čitateľov, verím, že by sa páčil aj tím starším.
  Príbeh bol dosť zamotaný, takže som podozrievala skoro každého. Malé mesto Little Kiltone skrývalo veľa tajomstiev, ktoré su šokujúce a budú vás poháňať v čítaní.
  Knihe nechýbajú falošné stopy, zvraty a odhalenia, z ktorých vám bude vybuchovať mozog. Ja osobne som veľmi rada, že som po knihe siahla, pretože pre mňa bola veľkým prekvapením, na ktoré len tak nezabudnem.