Preskočiť na obsah

Anna Todd – After 3

    Tessa v tejto časti urobila najdôležitejšie rozhodnutie svojho života, no vzápätí sa všetko mení. Nečakané odhalenia o rodinách Tessy i Hardina naznačujú, že skutočnosť je iná, než si obaja mysleli.
    Tessin život sa rozpadáva. Nič nie je také ako si myslela. Ani priatelia, ani rodina. Hardin – jediný človek, ktorý by mal za každých okolností byť jej spoľahlivou oporou zúri, keď zistí, čo pred ním Tessa zatajovala. Namiesto toho, aby ju v jej plánoch podporil, rozhodol sa jej ich prekaziť.
    Tessa vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko pre to, aby ju chránil, avšak niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť zďaleka nie je to isté. Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania.

    Vzrušenie, smútok, zvedavosť a prekvapenie – takto by som najlepšie popísal tretiu časť knižnej série After. Ani táto časť ma nesklamala a zanechala vo mne zmiešané pocity a emócie. Je pravda, že niekedy bol dej trochu pritiahnutý za vlasy, ale koniec koncov kniha rozhodne stojí za prečítanie.