Preskočiť na obsah

Batman

    Batman nie je len príbehom človeka v plášti bojujúceho proti zločinu, je to tiež prieskum ľudskej podstaty a túžby po spravodlivosti.
    Príbeh sleduje transformáciu miliardára Bruce Wayna prenasledovaného smrťou svojich rodičov na symbol nádeje a spravodlivosti známeho ako Batman. Príbeh sa odohráva v meste korupcie a zločinom posiateho Gotham City. Príbeh odkrýva komplexnú psychiku Bruce Wayna, ktorá bojuje s jeho obavami a čelí vnútorným démonom. Nakoniec prijíma svoj osud ako strážca nevinných. Počas jeho cesty sme konfrontovaní etickými dilemami a filozofickými otázkami, ktoré vyzývajú naše mysle aby prehodnotili naše vnímanie správneho a nesprávneho, dobrého a zlého.
    Čítanie tejto knihy prináša zábavu prostredníctvom jej úchvatného príbehu, bohato vyvinutých postáv a intenzívnych akčných sekvencií. Taktiež nás núti k premýšľaniu nad komplexnými témami ako spravodlivosť, morálka, strach, povaha hrdinstva a jeho zodpovednosti, ktoré s ním prichádzajú.
    Vybral som si túto knihu , pretože je to kniha s množstvom silných citátov, ktoré Vás môžu zasiahnuť a ukazuje akým spôsobom prekonať vlastné obavy.