Preskočiť na obsah

Beethoven

    Začalo sa to tak ako normálny príbeh. Na hlavnej ulici Vista Valley bol jeden obchod so zvieratkami Land-O-Pets. A medzi nimi bol aj malý hnedo-biely bernardín naš hrdina. Všetci si ho obzerali ale nikto si ho nezobral a tak sa aj skončil tento deň. Jeden neskorý večer tam prišli kradnúť dvaja chlapi. Jeden sa volal Vernom a druhý Harvey boli kumpáni doktora Varinicka a on aj viedol zásobáreň zvierat Dandy pup. No v skutočnosti to nebola žiadna zásobáreň zvierat, ale pokusné stredisko. Robili tam nejaké pokusy na zvieratách a preto tí dvaja kumpáni vykradli obchod so zvieratkami a išli ich naložiť do auta. Malý bernardín utiekol aj so Sparkym túlavým psom. Tak bernardín prečkal noc a išiel preskúmať veľký svet. Vošiel do jedného domu kde bola rodina Newtonovcov. Tak sa začal jeho nový príbeh. Dali mu meno Beethoven podľa známeho hudobného skladateľa. Pán Newton mal aj firmu Newtonove Osviežovače vzduchu. Potom potreboval aj pán Newton posili tak sa ozvali Brie a Brad ktorí ho chceli zničiť a nechať si firmu pre seba, ale Beethoven im to prekazil. Nakoniec Beethoven zachránil aj Emily dcéru pani Newtonovej a aj Ryce jej druhú dcéru aby mohla ísť za svojím kamarátom ktorého mala veľmi rada. Pani Newtonová mala aj syna Teda. Beethoven mal návštevu doktora. No nebol to normálny doktor, bol to
    doktor Varnick . Ten naaranžoval, že ho Beethoven pohryzol a mal sa dať utratiť . . Pánovi Georgovi Newtonovi to bolo ľuto.
    Tak ho tam doviezol no nezdalo sa mu to.
    Vrátil sa tam, ale už tam nebol. Bol v zásobárni a chceli na ňom robiť pokusy, ale nestalo sa to .Beethovena zachránili a doktor Varnick aj so svojimi kumpánmi išli do väzenia a celá rodina Newtonovcov boli aj s naším veľkým hrdinom Beethovenom v televízii. Nakoniec všetko dobre dopadlo.