Preskočiť na obsah

Beštia a Bethany

    Beštia a Bethany

    Ahoj, dnes ti porozprávam príbeh o bez tí a Bethany. Ebenzer raz vstal a išiel na prízemie. Bethany už odišla do cukrárne a chceli urobiť Bethany párty, lebo je usilovná a chce sa zmeniť z dievča ťa, čo si z každého strieľa, na dievča, Ktoré všetkým pomáha. Ebenzer raz otvoril dvere a pred dverami stál Niko. Bol to starý dedko. Bol to tajný agent, ktorý pracoval v agentúre Dorota.
    Povedal, že im chce ukázať niečo v agentúre dorota. Edenzer a Bethany súhlasili, že s ním pôjdu do agentúry. V agentúre im ukázal najvyššie poschodie, kde ich čakala Beštia v klietke. A dedko Niko povedal, že bez tí vymazali všetky spomienky, takže už nikomu neurobí zle. Bethany vykríkla, že tomu neverí a že ju nechce vidieť.
    Niko vytiahol papierik a podal ho Advance rovi. Tam bolo napísané, že keď Ebenzer dokáže zobrať beštiu domov, tak musí vrátiť všetko čo mu vyvrátila. Ebenzer jej prinášal rôzne veci na zjedenie a ona mu za to vy vracala, čo len chcel. Napríklad 15 poschodový dom. Keď dočítal ten list, tak povedal áno. Bolo to s beštiou ešte veľmi zaujímavé.
    Odporúčam túto knihu všetkým, kto má rád trošku strašidelné príbehy. Je to veľmi zaujímavá kniha a nie je tam veľmi malé písmo. Sú tam 3 časti, takže sa určite zabavíte.