Preskočiť na obsah

Cant Hurt me

  Moja obľúbená kniha, Moja prečítaná kniha
  Moja obľúbená/prečítaná kniha je Can´t hurt me od Davida Gogginsa. Kniha v jednej vete: Táto kniha je o tom ako sa David Goggins premenil na jedného z najlepších atlétov v Amerike vďaka sebadisciplíne, sebavedomiu a tvrdej práci.

  Je to autobiografická kniha. V knihe popisuje svoj ťažký životný príbeh, vrátane chudobného detstva, fyzických a emocionálnych zranení, boja so zneužívaním a nadváhou. Goggins zdieľa svoju cestu, ako sa z nízkeho bodu svojho života stal elitným športovcom a jedným z najtvrdších ľudí na planéte. Kniha ponúka motivujúce príbehy, strategie a techniky, ktoré Goggins použil na prekonanie prekážok a dosiahnutie svojich cieľov, a vyzýva čítateľov, aby prijali tvrdú prácu, odolnosť a odhodlanie vo všetkých oblastiach svojho života.

  Kniha obsahuje aj tieto motivačné citáty:
  „No one is coming to help you. No one´s coming to save you!“
  „The most important conversations you´ll ever have are the ones you´ll have with yourself!“
  „Tell yourself the truth! That you´ve wasted enough time, and that you have other dreams that will take courage to realize, so you don´t die like a fucking pussy“!
  Moje pocity z tejto knihy sú veľmi pozitívne. Kniha ma samozrejme naučila veľa vecí ako napríklad samozrejme sebadisciplíny a to že nemám v živote čakať že mi všetko príde pod nos. Treba vždy na sebe tvrdo pracovať, neexistuje deň kedy by si si povedal, že nemám čo robiť. Vďaka knihe viem, že ak budem na sebe tvrdo pracovať, tak v budúcnosti to budem mať lepší život.