Preskočiť na obsah

Chalan a dievča – Martin Oláh

  Chalan a Dievča:
  18:21. Jaj ušlo mi, keď ma do hlavy trafil vankúš –to je spôsob mojej inteligentnej sestry , ako upútať pozornosť , ak mám pocit že sa jej venujeme menej ako si zasluhuje. Otvorila ústa dačo zaartikulovala , ale nepočul som ani Bú, prinútilo ma to stíšiť decibely z rádia. Taká oštara, mať sestru…
  Ty fakt túžiš ohluchnúť? Už som ju počul. Dievča, sa staraj o svoje bubienky ja sa budem o svoje.
  Áno?!! Klesla mi sánka. To by sme mali otázku života a smrti. Predsa to, že podľa neho si nádherná a on je z teba hotový, ale teraz nemá na vzťah priestor poťukal som si po hlave. Sestra sa mračila. Tak buď sa mu páčiš a chce ťa nie? Skrátka sa mu páčiš, ale teraz ma niečo čo mu nedovolí sa na teba sústrediť sorry, bejby , zažmurkal som . tu asi nebudeš úspešná. Och, vzdychla Denisa a konečne vypadla z izby. Tie baby . ešte že som sa narodil ako chlap.
  Že otázka života a smrti … i keď vlastne… moja sestra je schopná ho za odmietnutie oskalpovať asi by som toho Martina mal vypátrať a varovať ho či? Ale nie, babám sa radšej do cesty nepliesť nikdy nevieš čoho sú schopné EMINEM IDEEŠ.
  Taak prvý deň za mnou, celkom sranda. Nemôžem si pomôcť , chce sa mi to zapísať . Nie som švihnutý ako Paula že píšem všade a pred všetkými, tak sa nemusím báť že ma obvinia s teplošstva.
  PONDELOK:
  Jéj Lukáš a čo ty tu, to je super, že budeme mat v triede brata najlepšej kamošky . Musel som do nej hodiť knihu aby som sa dočkal reakcie! Ten jej ksicht stál za to. Trieda vyzerá zaujímavo , myslím že to budú skvele štyri roky života. Naša triedna Púťová je zrejme trošku šibnutá a nahluchlá – podľa toho, ako nahlas rozprava. Máme tam štyri neskutočne nádherné baby mi majitelia chromozómu sme na ne obdivne zízali polovicu času, čo Púťová kričala školské formality. Ja inak sedím s nejakým Filipom, dúfam, že ma filipa lebo vyzerá ako by ho vystrihli s časáku. Len som čakal kedy mu z vlasov začne odkvapkávať gél na lavicu alebo, že do triedy vletia šialené fanúšičky slávneho hráča rugby či čoho. Potom tam je Tom , vyzerá že bicepsy ma väčšie ako stehna. Tibor a Gustáv, teda Gusto lebo vraj Gustáv mu pripomína gunára. Ako na to prišiel. Ti dvaja sa z dajú ok. Juj a zabudol som Ivana to je evidentná úplná kocka. No a tie štyri baby, hm nádherne postavy .
  Autor:Martin Oláh