Preskočiť na obsah

Denník odvážneho bojka 2: Rodrick je šéf,Jeff Kinney

    Jeho brat mu robil zle. A mal aj skupinu Plný Mexur. Greg čiže odvážni bojko mal kamaráta Rowleyho a robil s ním blbosti vonku.
    Rodrick vyzradil tajomstvo Gregovi že sa omylom skryl na babské záchody a čudoval sa prečo tam chodia baby.
    Odvážni bojko si písal už druhý denník a nechcel aby sa o tom dozvetl Rodrick lebo hovoril
    citujem: ak sa pamätáš, hovoril som,že keby ma nejaký tupec prichytil s knihou s nápisom ,,denník“ na obale, určite by to zle pochopil. No presne k tomu dnes došlo. No dobre a aby som to zhrnul tak proste jeho brat Rodrick našiel jeho prvý denník a začal sa mu posmievať ale ten druhý zatial nenašiel lebo ho odvážni bojko drží pod zámkom. Ešte tam bolo jak odvážni bojko bol na plaveckej súťaži a bola mu strašná zima a od tej zimi sa strašne klepal. Jeho tato si myslel že s odvážneho bojka bude olympijský víťaz. Ale z odvážneho bojka ten víťaz nebude lebo ho to strašne nebaví a jeho tato mu kazí tím plávaním leto. Na prvých pretekoch mu tato povedal že rozhodca vystrelí a potom má plávať na koniec bazéna čo najrýchlejšie aby vyhral.
    Ale odvážny bojko zabudol že rozhodčík striela slepé náboje a tak sa radšej skryl pod vodu aby ho to nezasiahlo. No a nakoniec výcviku odvážni bojko získal cenu za najvýraznejšie zlepšenie lebo rozdiel medzi jeho prvý a posledným časom bol desať minút a tato si začal mysleť že mám v sebe talent ktorý sa musí prejaviť. Odvážni bojko sa na plaveckom výcviku cítil ešte horšie jak v škole lebo k bazénu musel naklusať už o pól osmej a voda bola vždy totálne ľadová. A hodil preňho brat Rodrick a nikdy mu nedovolil setieť v predu lebo hovoril že mu chlór zničí sedačky…