Preskočiť na obsah

Holubia Agentúra – Čelí Nebezpečenstvu – Andrew Mcdonald

    S Holubou Agentúrou a jej prvými prípadmi ste sa zoznámili v prvom diely, no je tu pokračovanie skupiny super holubou ktorá nie je iba partia neohrozených ochrancov verejného poriadku. V prvom rade sú to Najlepší Priatelia !
    Vrko, Kučierka, Katka Akrobatka, Zobo a Elemír Čelia Nebezpečenstvu majstrovsky. Ako si poradia s vtákmi uväznenými vo fľašiach? Postavia sa zoči-voči pštrosovi na úteku? Vydrží ich priateľstvo stretnutie s namysleným IBISOM? To sa dozviete v druhom napínavom pokračovaní holubej agentúry.

    Môj názor na dielo
    Kniha je podobne ako prvý diel napodobenina komiksu. Číta sa veľmi dobre a rýchlo a to preto lebo na stranách je viac ilustrácii ako písma. Dlžku čítania odhadujem asi na cca 4-5 hodín. Je to len čas za ktorý som to prečítala ja, čiže sa môže líšiť. Záleží na tom ako často a ako dlho ju čítate.
    Počet strán je 215. Možno keď vidíte že 215 tak sa možno zľaknete ale nemáte čoho lebo na tých stranách je vážne toho písma málo. Odporučila by som to čitateľom od 8 rokov, a tiež čitateľom ktorým sa veľmi páčil prvý diel tak ako mne ♥☺ Kniha bola celkovo SUPER♥