Pokračovanie, ktoré uzatvára príbeh Lily. Bolo pokojnejšie než prvá časť, ale zároveň veľmi príjemné. Viac zamerané na uzdravenie a nové začiatky. Páčilo sa mi, že autorka dala postavám priestor na šťastie.


Pokračovanie, ktoré uzatvára príbeh Lily. Bolo pokojnejšie než prvá časť, ale zároveň veľmi príjemné. Viac zamerané na uzdravenie a nové začiatky. Páčilo sa mi, že autorka dala postavám priestor na šťastie.