Preskočiť na obsah

Jennifer L. Armentrout – Počkám na teba

    Počas celého príbehu nás bude sprevádzať Avery, devätnásťročné dievča, ktoré práve začína študovať na vysokej škole v novom meste. Jej bolestivá minulosť ju prinútila presťahovať sa tisíc kilometrov od domova.

    Jedného dňa však narazí na Camerona, miestneho lámača sŕdc. Je namyslený, ale milý, vytrvalý, ale nie násilnícky, zábavný, priateľský či sexi, a od chvíle, keď Avery stretne, ju nechce pustiť. Čím viac ho od seba odháňa, tým viac ju prenasleduje…

    Dej príbehu je veľmi citlivý, pretože obaja odhaľujú tajomstvá zo svojej minulosti. Avery rozpráva o tom, ako bola v štrnástich znásilnená a všetci jej to dávali za vinu. A Cam na druhej strane rozpráva o veľmi podobnej situácii. Keď zachránil svoju sestru, ktorá si prešla tým istým ako Avery, ho zatkli z dôvodu prudkej reakcie na násilníka. A práve to mu zničilo všetky sny, rovnako ako Avery. Všetky tieto prekážky a tajomstvá im znemožnili dôverovať sebe alebo jeden druhému. Ale nakoniec to obaja zvládli a rozkvitla v nich skutočná láska.