Preskočiť na obsah

Juan Pablo Escobar: Môj otec – Pablo Escobar

    Táto kniha „Môj otec – Pablo Escobar“ je úžasným pohľadom do života jedného z najznámejších drogových bossov v histórii, a to z pohľadu jeho vlastného syna, Juan Pablo Escobara. Čítanie tejto knihy bolo pre mňa skutočne zaujimavym zážitkom, pretože som sa mohol ponořiť do osobného sveta Pabla Escobara, jeho motivácií, jeho vzostupov a pádov.

    Je fascinujúce sledovať, ako autor, syn samotného Escobara, zachytáva intímne momenty zo svojho vzťahu s otcom – od láskyplných rodinných chvíľ až po hlboké rozpory a zápasy. Juan Pablo nám prináša skutočný obraz Pabla Escobara, ako ho videl on sám, a to nám dáva priestor na porozumenie jeho komplexného charakteru.

    Je to kniha, ktorá vás nenechá ľahostajnými. Spolu s autorom prežívate rôzne emócie – od úžasu nad jeho úspechmi po hlboké sklamanie z jeho rozhodnutí a činov. Táto kniha nám otvára oči nielen na život Pabla Escobara, ale aj na etické a morálne otázky, ktoré sú s ním spojené.

    Celkovo povedané, „Môj otec – Pablo Escobar“ je nezabudnuteľným čítaním pre tých, ktorí sú fascinovaní skutočnými príbehmi o živote a ľudských vzťahoch. Odporúčam túto knihu každému, kto sa zaujíma o unikátny príbeh Pabla Escobara a jeho rodiny.

    Hodnotenie Knihy celkovo – 9/10