Preskočiť na obsah

Končí sa to nami , Colleen Hoover

  Končí sa to nami je napísaná autorkou Colleen Hoover, ktorá je známa po celom svete. Jej príbehy sa stali natoľko populárne u mladých dievčat , že jednu dobu som túto knižku nemohla nikde zohnať . Táto kniha je o mladom dievčati menom Lily, nemala moc pekne detstvo . Od útleho veku sa musela pozerať ako jej otec bil jej mamu. Nikdy nemala moc kamarátov a preto pozeravala TV show Elen, ktorej písavala listy ako najlepšiej kamoške. Raz sa však do opusteného domu na rohu jej ulice prisťahoval mladý muž , skôr si tam urobil útočisko. Nemal nikoho, bol sám. Lily jej ho bolo ľúto lebo stále chodil špinavý a smrdel ale jej to nevadilo , vydala sa za ním a ukázalo sa že si majú o čom povedať. Stali sa z nich najlepší kamaráti . Ona mu piekavala jej najlepšie čokoládové koláče a on jej za to varil, Atlasov sen bolo byť šéfkuchár.
  Postupom času ktorý spolu stále trávili sa do seba zamilovali, nikto o ich romániku nevedel , stačilo že to vedeli iba oni sami.
  A však Atlas musel odísť a lili opäť ostala sama .
  Po niekoľkých rokoch od Atlasovho odchodu Lily spoznala šarmantného neurochirurga Kyla ktorý ju od prvého zoznámenia chcel len dostať do postele .
  Lily mu dlho odolávala a nedávala mu žiadne šance , ale Lily je tiež len človek a prepadla jeho pokušeniu . Začali tvoriť pár . Spočiatku dokonalý muž ktorý si svoju ženu váži najviac ako sa len dá sa premenil na tyrana ktorým bol aj Lilyn otec . Lily nedokázala s takým človekom ďalej pokračovať žiť , lenže zistila že je tehotná a dala Kylovi ďalšiu šancu .Bolo to však úplne zbytočne . Lily sa nedokázala na neho ani pozrieť , ani snim komunikovať a tak v deň kedy na svet prišla jej dcéra a pri pôrode bol Kyle mu na rovinu povedala že sa chce rozviesť . Otec jej dcéry zostane navždy ale snim už nechcela mať nič spoločne .
  Opäť prešiel nijaký čas a Lily išla ako každý víkend zaniesť dcérku Kylovi.
  Na ceste od miesta stretnutia stretla na prechode predchodcov Atlasa. Dali sa do reči a zistili že nikdy neprišli o svoje city . Pobozkali sa .
  Raz jej atlas povedal že nemá nikdy prestavať plávať , ona neprestala a na tom brehu ju čakal Atlas a ich budúcnosť .