Preskočiť na obsah

Kozmonaut Sam Bombal

    V roku 2147 sa kozmická agentúra Zeme rozhodla poslať skúseného kozmonauta Sama Bombala na misiu skúmania vzdialeného planétneho systému. Sam, odvážny a neohrozený, sa vydal na túto cestu s cieľom objaviť nové životné formy a poznať hranice vesmíru.Po dlhých rokoch cestovania vesmírom, ktoré boli pre Sama osamelé a výzvy plné, dosiahol konečne cieľ svojej misie – exoplanétu nazvanú Nová Rovinka. Po pristátí na povrchu objavil zázračný svet plný fascinujúcich tvorov a zázračnej prírody.
    Avšak, jeho radostné objavy rýchlo premenil nečakaný incident. Počas prieskumu narazil na tajomnú štruktúru, ktorá ho vtiahla do vnútra obrovského podzemného komplexu. V hĺbke planéty odhalil technológiu, ktorá prekonávala všetko, čo si kedy dokázal predstaviť.
    Zistil, že tento komplex je starovekým artefaktom, ktorý slúžil ako miesto výskumu pre mimozemskú civilizáciu. Avšak, jeho pokoj bol narušený, keď zistil, že niektoré z technologických artefaktov boli aktívne a zrejme ohrozujú existenciu celej galaxie.
    Sam sa rozhodol, že musí získať kontrolu nad týmito artefaktmi, aby zabránil ich zneužitiu, a vrátiť sa na Zem, aby varoval svojich spoločníkov pred nebezpečenstvom, ktoré hrozí z temných hĺbok ktoré mu stáli v ceste, sa Samovi podarilo získať kontrolu nad raketou a vrátiť sa domov.