O tejto knihe som sa rozhodla písať, lebo keď som ju prvý krát otvorila hneď ma pohltila a získali si ma aj krásne ilustrácie v nej. Kniha je veľmi emotívna. Je o priateľstve a sile rodiny. V niektorých chvíľach je trocha smutná, ale v iných priam praská nadšením a radosťou. Je o tom, že aj keď niekoho stratíme, tak nám navždy ostane v našom srdci. Túto knihu odporúčam všetkým, aj deťom aj dospelým.
