Preskočiť na obsah

Malý princ Antoine De Saint – Exupéry

    žil jeden chlapček ktorý sa volal malý princ a nemal kamarátov takže bol smutný osamelý .Jeden deň šiel na mesiac a ked sa vrátil na zem tak si našiel kamarátku líšku a peknú kyticu ruží spolu sa hrali a tie rúže pekne voňali . No ale v jeden smutný (čierny deň( mu sa vysušili tie pekne voňavé kyticové. ružičky on bol smutný lebo už necítil tu peknú vôňu chýbala mu ta vôňa ale ešte jedna veľká smola sa stala zistil že s tými ružičkami mu zahynula aj jeho najlepšia kamarátka Liška . Bol veľmi smutný stále na nu spomínal aj na ich kyticu.

    Meno súťažiaceho: Nina

    Typ školy: Základná škola

    Názov školy: CZŠ sv. ap. Pavla Sihelné

    Kraj: Žilinský kraj