Preskočiť na obsah

Moja vina

    Moja vina- Mercedes Don

    Nikdy by som nebola povedala, že sa mi zapáči práve španielska kniha. Ja som ju konkrétne čítala v angličtine. Túto knihu som si prečítala a následne pozrela jej sfilmovanú verziu som celkom sklamaná s filmu pretože ako pri každej knihe mi pokazili moju predstavu o postavách a scénach.

    Nesmierne sa mi páči ako autor nádherne opisuje slovami celý dej príbehu. Je to kniha ktorú by si momentálne rád prečítal každý teenager(minimálne dievčatá). Nádherný príbeh lásky drží vašu pozornosť v strehu od začiatku až po koniec. Napínavé časti ale aj časti plné smiechu, pokoja a lásky vytvorili dokopy najkrajší príbeh aký som kedy čítala.

    Príbeh opisuje spojenie dvoch rodín do jednej. Následné vytvorenie vzťahov medzi nevlastnými súrodencami. Okrem lásky sa tam odohrávajú aj preteky áut vďaka ktorým nás autor drží v napätí. Ako každý príbeh aj tento v sebe ukrýva záporné postavy. V tomto príbehu záporná postava v určitej časti prechádza do extrémov, ktoré by ste v tomto príbehu asi neočakávali ale aj vďaka nim dokáže kniha nabudiť neskutočnú atmosféru.

    Nikdy nebudem ľutovať, že som si túto knihu prečítala. Lepší príbeh som do teraz nenašla. Z môjho pohľadu bezpochybne nemá táto kniha žiadnu konkurenciu.