Preskočiť na obsah

Notting Hill

    Povedala by som, že som dievča, ktoré naozaj miluje romantické komédie. Tiež som naozaj beznádejne romantický človek, takže táto kniha bola mojou prvou voľbou. Keď som mala dvanásť rokov, prvýkrát som videla film Notting Hill s Juliou Roberts a Hughom Grantom. Bolo to krásne. Tak som si povedala, že je čas si konečne prečítať aj knihu!

    „Notting Hill“ je jedným z najkrajších romantických príbehov, aké som kedy čítala. Je o mužovi menom William Thacker, ktorý vlastní krásne kníhkupectvo v štvrti Notting Hill v Londýne. Jeho život je celkom normálny, kým nestretne Annu Scottovú, ktorá je slávnou hollywoodskou herečkou.
    Ich milostný príbeh je ako z rozprávky, ale s oveľa väčším množstvom smiechu a trápnych momentov. Na „Notting Hill“ sa mi najviac páči, ako ukazuje, že láska príde, keď to najmenej čakáte. Rovnako ako William a Anna, ktorí sú z úplne odlišných svetov, ale ako stvorení jeden pre druhého. Samotná štvrť Notting Hill je ako postava v príbehu. Farebné ulice, rušné trhy a útulné kaviarne vám dávajú pocit, že ste priamo s nimi. Je to perfektná kulisa pre ich krásny príbeh.

    Celkovo je „Notting Hill“ kniha, ktorá vám ponúka všetky možné emócie. Je zábavná, milá a určite stojí za to. Ak máte radi romantické príbehy tento si určite musíte prečítať!