Preskočiť na obsah

Posledný Dobrodruh

  Posledný Dobrodruh
  Príbeh rozprávajúci o tajomnom Dobrodruhovi, cestujúcom naprieč Južnou ríšou. Na svojej púti stretáva nových priateľov, prekonáva náročné problémy a spoznáva nové miesta. Jeho príchod je zrejme predpovedaný dávnymi príbehmi. V tejto zemi sa totiž prebúdza nové zlo, skrytý nepriateľ a je ním temnota, ktorá pomaly pohlcuje všetko živé. A on bude ten, kto temnu skríži cestu…

  Tento príbeh rozpráva o odvahe ľudí, ktorí chránia svet. O tom, ako sa títo ľudia spoja proti rovnakému nepriateľovi. O láske, ktorá si hľadá cestu skrz temné časy a o boji dobrosrdečnosti a zlobe.

  Človek aj v živote veľakrát bojuje proti problémom, často mieri na nesprávne terče, nevie sa s nimi vysporiadať, alebo sa im jednoducho vyhýba. Len málokto sa vie pozrieť pravde do očí. Nakoľko je to zložité, na konci, po všetkých útrapách ho vždy čaká radosť.

  Toho je príkladom práve Dobrodruh. Motivuje ľudí okolo seba bojovať za to, čo si v srdciach držia milé. A keď sa ľudia spoja v skupinu, dokážu poraziť akúkoľvek výzvu. či už fantastický boj s temnotou, alebo jednoducho problém v reálnom živote.

  Tento príbeh vznikol v mojej hlave. Je to kniha ktorú momentálne píšem a čoskoro ju chcem vydať. Dúfam, že bude obľúbená medzi nadchádzajúcou generáciou a generáciou, ktorá príde po nej.