Táto kniha bola strašne milá a zároveň vtipná. Kombinácia politiky a romantiky fungovala prekvapivo dobre. Dialógy boli svižné, zábavné a plné chémie. Vzťah medzi hlavnými postavami sa vyvíjal prirodzene a veľmi pekne. Mala som z toho taký dobrý pocit počas celého čítania.
