Preskočiť na obsah

Taylor Jenkins Reid, Malibu Rising

    Táto kniha ma úplne pohltila od začiatku a nevedela som sa od nej odtrhnúť, aj napriek tomu že nemám rada v knihách prechody do minulosti.
    Je to skvelý príbeh, ktorý sa odohráva v slnečnom Malibu v 80. rokoch. Sledujeme príbeh rodiny Riva, konkrétne štyroch súrodencov – Niny, Jaye, Hudsa a Kit. Ich matka bola slávna surferka a ich otec slávny hudobník. Každý z nich má svoje vlastné sny a túžby, ale ich rodinné putá sú silné.
    Jednou z najzaujímavejších vecí na tejto knihe je spôsob, akým autorka skúma dynamiku rodiny a vzťahy medzi súrodencami. Každý z Riva súrodencov má svoje vlastné problémy a túžby, ale zároveň sú prepojení láskou a vernosťou k rodine. Autorka dokáže veľmi dobre vykresliť ich emócie.
    Okrem toho, „Malibu Rising“ je aj príbehom o sláve a tajomstvách. Rodina Riva je známa v Malibu a ich každoročná veľká letná párty je vrcholom sezóny. No tento rok sa veci začnú komplikovať a tajomstvá začnú vyplávať na povrch. Autorka nás strhne do dramatických udalostí, ktoré majú vplyv na každého člena rodiny.