Preskočiť na obsah

The Spanish Love Deception / Španielsky ľúbostný podvod – Elena Armas

    Tento príbeh je o tom, ako sa z nepriateľov môžu stať priatelia a aj niečo viac ako to. Lina sa chystá do Španielska, na svadbu jej sestry, na ktorej bude aj jej bývalý priateľ, ktorý sa po ich rozchode zasnúbil. Keď to Lina zistila od jej mami, tak jej bez rozmýšľania oznámila, že aj ona tam príde so svojím priateľom, aby nevyzerala ako zúfalec. Ale háčik je v tom, že žiadneho priateľa nemá. Aaron, jej úhlavný nepriateľ a kolega z práce, sa ponúkne že jej pomôže s týmto klamstvom, ale pod podmienkou, že mu musí aj ona robiť doprovod na jednej akcii. Medzi časom, ako spolu klamú Lininu rodinu, sa začnú zbližovať a z nepriateľov sa stávajú priatelia. Aaron sa počas tohto pobytu v Španielsku dozvedá viac informácií ohľadom Lininej minulosti, a Lina zisťuje, že Aaron ju vníma inak, ako si spočiatku myslela.
    Viac sa dozviete, keď si tú knihu prečítate, čo Vám veľmi odporúčam.
    Vybrala som si túto knihu, pretože milujem romantické knihy s nádychom sladkej romance, a preto je táto kniha stvorená pre ľudí, ktorí stále veria na pravú lásku a chcú sa pri čítaní nie len zasmiať, ale aj plakať od šťastia.
    Vždy po prečítaní romantickej knihy, sa moja láska ku knihám zväčšuje, a ten pocit po prečítaní perfektnej knihy je k nezaplateniu.