Preskočiť na obsah

Things We Never Got Over

    Hrdinka Naomi je stelesnenie ľudkosti, dobroty a obety voči druhým. Pri tomto celom však zabúda na seba samú, čo ju vedie k ošemetným situáciam a využívaním od ostatných. Zachováva si svoju podstatu, ale celú knihu jej hrdina Knox a vedľajšie postavy ukazujú, že sa predovšetkým musí zamerať na seba. Mne bola sympatická a napriek jej láskavosti si vedela dupnúť a byť protivná, keď si to situácia vyžadovala.
    Knox je jeden veľký bradatý oriešok a najskôr som s ním mala problém. Pôsobí drsne, ale pod škrupinkou je veľmi citlivý chlap. Popravde väčšie sympatie som mala k jeho bratovi Nashovi, na jeho príbeh som zvedavá.
    Máme mnoho ďalších postáv – Waylay, Tina, Nash, Stef, Sloane, Lucian, Lina, rodičia Naomi, obyvatelia Knockemountu. Každý z nich je svojský, jedinečný a má miesto v ich životoch. Až na Tinu, to pochopíte pri čítaní. Panuje medzi nimi obrovská spolupatričnosť, pomoc a láska vo všetkých smeroch.
    Musím povedať, že miesto to bolo na mňa naťahane a pokojne by som niektoré strany zmazala. Ak však autorke išlo o slowburn romantiku, tak sa jej to podarilo. I keď potom leteli stŕmhlav dole. Koniec koncov je to krásny príbeh lásky, sily a skutočného priateľstva. Keď sa to všetko spojí dokopy, tak sa dajú problémy prekonať.