Preskočiť na obsah

Thomas C. Brezina Prípad pre Tigrí tím – Cintorín pravekých jašterov

    V prvej kapitole knihy som sa dočítala, že Tigrí tím má troch detektívov. Volajú sa Bea, Luke a Patrik. O každom som sa dozvedela, čo má rád, aké má prednosti, aký má nedostatok, čo ich rozčuľuje. Potom som tu vypísala svoju vizitku. Bola tu vložená superlupa, aby som si tým mohla pomôcť zistiť, čo sa deje v prípade.
    V druhej kapitole letel Tigrí tím do New Yorku a na letisku, keď si išli vyzdvihnúť svoj kufor, si ho pomýlili s iným, lebo boli úplne také isté. Zobrali si kufor jedného pána a v ňom boli nejaké nebezpečné veci.
    V ďalšej kapitole boli v hoteli, kde chcela Bea kufor otvoriť, popálila si ruky a vyšla odtiaľ para, ktorá ich dusila. Museli otvoriť okno. Na stene vysel plagát s dinosaurami. Začali sa o ne zaujímať, lebo si povedali, že ten plagát tu nebude len tak pre nič za nič. Bea mala vo svojom denníku mapu s kaňonom, tak sa začali zaujímať o kosti dinosaurov a chceli sa dozvedieť či tu naozaj žili. Ich kamarátka Jenny ich odprevadila k lietadlu, ktoré ich malo odviesť ponad ten kaňon a Patrik urobil snímky z kamery. Potom si to celé pozreli a hľadali na nich cintorín pravekých jašterov.
    Práve som na strane 71, čo je asi polovica knihy a keď ju dočítam, poviem vám, či ho našli.