Preskočiť na obsah

To all the boys I’ve loved before – Jenny Han

    Jenny Hanova kniha „To All the Boys I’ve Loved Before“ je osviežujúci príbeh o láske, rodine a sebavedomí, ktorý osloví čitateľov všetkých vekových skupín.
    Hlavná postava, Lara Jean Covey, je vášnivá romantikáčka, ktorá si píše dopisy adresované všetkým chlapcom, do ktorých kedy bola zamilovaná. Jej svet sa obráti naruby, keď sa tieto dopisy nečakane dostanú do rúk ich adresátov. Lara Jean sa následne musí vysporiadať s dôsledkami a súčasne sa snaží udržať si kontrolu nad svojím osobným životom.
    Jenny Han vytvára dobre vykreslené postavy s hlbokými emóciami a zložitými vzťahmi. Lara Jean je sympatická a autentická postava, s ktorou sa čitatelia môžu identifikovať v ich vlastných pocitoch zraniteľnosti a hľadaní vlastnej identity.
    Dej je dobre načasovaný, s neočakávanými udalosťami a zvratmi, ktoré udržiavajú čitateľov zaujatých od začiatku do konca. Jenny Han píše s ľahkosťou a humorom, čo robí túto knihu zaujímavou a zábavnou na čítanie.
    „To All the Boys I’ve Loved Before“ je úžasný príbeh o prvých láskach, sebavedomí a rodinnej súdržnosti, ktorý zaujme každého, kto má rád príjemné, humorné a skutočné príbehy.