Preskočiť na obsah

Total Recall Môj neuveriteľný pravdivý životný príbeh Arnold Schwarzenegger

    Povedal by som o tejto knihe že nemal by si ju prečítať iba ten čo sa zaujíma o kulturistiku alebo ten koho len zaujíma život Arnolda ale každý lebo vhodná je pre každého, kto hľadá inšpiráciu a ponaučenie z života niekoho, kto dokázal prekonať množstvo prekážok a dosiahnuť svoje sny a tak ďalej. Táto kniha je viac než len záznamom jeho úspechov v kulturistike, filme a politike. Dáva ľudom ako aj mne si dávať ciele prekonať ich, starať sa o svoj zdravý život a dokázať niečo aj keď ti ostatný na začiatku neveria a smejú sa ti.
    Ukazuje v nej aký mal život ťažký v detstve ako sa dostal ku kulturistike ako ju obdivoval akého mal idola ako sa presťahoval do Spojených štátov ako sa zucasnil v kulturistike ako sa pripravoval ako bol vlastne 7 krát Mr. Olympia a kľudne by mohol v tom pokračovať ale už to bolo pre neho ľahké a tak to bral ako už tento cieľ bol splnený a chcel sa posunúť ďalej ako potom začala jeho herecka kariéra ale vôbec sa mu nedarilo režiséria ho nechceli za ten jeho Rakúsky prízvuk ako veľa krát padol na dno ale potom sa dostal až na vrchol a zahral si vo veľa známych filmov a na koniec sa vrhol do politiky.
    Celkovo je kniha „Total Recall: Môj neuveriteľný pravdivý životný príbeh“ Arnolda Schwarzeneggera neuveriteľne pútavým a inšpiratívnym dielom, ktoré nám ponúka hlboký pohľad do života jedného z najvýznamnejších ikon našej doby. Je to príbeh odvahy, vytrvalosti a neúnavného presadzovania cieľov, ktorý nás motivuje k tomu, aby sme v sebe našli silu prekonať prekážky a dosiahnuť svoje sny. Schwarzenegger nás učí, že úspech neprichádza ľahko, ale s tvrdou prácou a oddanosťou k svojim cieľom sa dá dosiahnuť čokoľvek.