Preskočiť na obsah

Veci, ktoré v nás ostanú navždy – Lucy Score

    Naomi Witt sa chystá vydať, no v deň svadby dostane volanie od svojej sestry-dvojičky Tiny, ktorá potrebuje pomoc. Naomi opúšťa svadbu a cestuje do malého mestečka Knockmeout vo Virgínii, aby zachránila sestru. V meste ju však všetci považujú za Tinu a Naomi sa stretáva s nevraživým postojom.

    V miestnej kaviarni sa stretáva s Knoxom Morganom, miestnym zlým chlapcom. Naomi sa s ním nebojácne konfrontuje a nakoniec sa s ním spriatelí, keď zistí, že ju Tina opäť podviedla a nechala ju s 11-ročnou dcérou Waylay.

    Naomi sa ocitá bez auta, telefónu a peňazí s Waylay po boku. Knox jej neochotne ponúkne pomoc a Naomi si musí nájsť prácu, aby sa o seba a Waylay postarala. S pomocou Knoxovej starej mamy má Naomi bezpečné miesto na pobyt a nakoniec dostane prácu v Knoxovom bare Honky Tonk.

    Knox, hoci je bohatý vďaka výhre v lotérii, si udržiava skromný život. Naomi ho rozrušuje, ale zároveň ho k sebe priťahuje. Postupne sa medzi nimi vyvíja priateľstvo, ktoré sa prehlbuje do vzťahu. Knox však váha, či sa s Naomi chce pustiť do vážneho vzťahu.

    Keď sa Knox musí rozhodnúť, či s Naomi zostane, nastanú udalosti, ktoré ohrozia ich šancu na šťastie.