Preskočiť na obsah

Verity Colleen Hoover

    Knihu som si vybrala na základe odporúčaní zo soc. sietí a neľutujem, knihu som prečítala za 2 dni a bola fantastická.

    Verity je napínavý psychotriler od Colleen Hoover, ktorý je o mladej spisovateľke Lowen Ashleigh, keď príjme ponuku písať za úspešnú autorku Verity Crawfordovú, ktorá mala autonehodu. Lowen objaví tajomné rukopisy Verity, ktoré odhaľujú temné tajomstvo v dome Crawfordovcov. Medzi Lowen a Verityiným manželom Jeremym sa začne rozvíjať nebezpečné napätie, najmä keď sa Lowen začne zamilovávať do Jeremyho. Pri pátraní po pravde Lowen odhalí hroznú minulosť a manipulatívnu povahu Verity. Napätie dosiahne vrchol, keď sa začnú diať nevysvetliteľné veci, a Lowen sa ocitne v živote ohrozujúcom nebezpečenstve. Musí bojovať nielen o vlastný život, ale aj o svoje šance na šťastný koniec.

    Príbeh je naplnený zápletkami, tajomstvami a emocionálnym napätím, ktoré Vás vedia držať v napätí až do poslednej stránky. S rozuzlením, ktoré Vás šokuje, je to kniha, ktorá zanecháva dojem ešte dlho potom, čo ju čitateľ dočíta.

    Je to fascinujúci príbeh o temnote, manipulácii a túžbe po pravde. Pravda môže byť oveľa komplikovanejšia a nebezpečnejšia ako klamstvá, a že ľudská povaha môže byť nevinná povrchová maska ​​pre temné a ničivé túžby. Táto kniha ma prinútila premýšľať o tom, ako dobre poznáme ľudí okolo seba a ako ďaleko sme ochotní zájsť kvôli láske, obete a vlastného prežitia. Je to tiež pripomienka toho, že minulosť môže mať neuveriteľný vplyv na našu prítomnosť a že pravda má svoje vlastné nebezpečné možnosti.