Preskočiť na obsah

Winston- kocúrova tajná misia, Frauke Scheunemannová

  Recenzia na knihu

  Meno spisovateľa: Frauke Scheunemannová
  Názov knihy: Winston- kocúrova tajná misia

  Prečo som si vybrala túto knihu: Túto knihu som si vybrala preto lebo mi ju odporučila moja známa a hovorila že táto kniha je naozaj dobrá. Tak som ju prečítala a naozaj bola úžasná.

  Čo sa mi na knihe najviac páčilo: dej, povahy postáv v knihe, to že kniha nebola vôbec nudná a bola napínavá, nečakané zvraty

  Čo ma na knihe najviac zaujalo: Dej bol neobyčajný a veci čo sa v príbehu stali sa nestávajú len tak každý deň. Zvieratá tam medzi sebou komunikujú a dievča Kira im rozumie.

  O čom je kniha: Dievča Kira a kocúr Winston si neplánovane vymenili telá. Winston musel zažiť školu, úlohy, povinnosti zatiaľ čo Kira mala v mačacom tele pokoj a nemusela robiť nič iné ako spať, jesť a vyvaľovať sa na pohovke. Nakoniec sa naspäť prehodili a všetko bolo tak ako to bolo predtým.

  Čo mi dielo prinieslo: Dielo mi prinieslo že nezáleží na tom ako tažké to v živote budeme mať hlavne sa nemôžeme vzdať. Keby to Winston s Kirou vzdali nikdy by sa nevrátili do svojich pôvodných podôb.

  Komu by som túto knihu doporučila a prečo: Túto knihu by som doporučila mojej kamrátke Ninke ktorá ma veľmi rada zvieratá a rôzne dobrodružstvá alebo dobrodružné knihy.