Preskočiť na obsah

Začína sa to nami – Colleen Hooverová

    Lily Bloomová a Atlas Corrigan sa po rokoch stretnú v Bostone. Ich láska z strednej školy bola prerušená traumou a násilím, no teraz im dáva osud druhú šancu.

    Lily sa zotavuje z rozvodu s Ryleom Kincaidom, násilníckym chirurgom. Bojí sa o svoju dcérku Emerson a trápi ju Ryleova žiarlivosť na Atlasa. Atlas bojuje s vlastnou temnou minulosťou a s hrozbou, ktorú predstavuje jeho násilnícka matka Sutton pre jeho mladšieho brata Josha.

    Keď sa Lily a Atlas zbližujú, Ryleova zúrivosť eskaluje. Napadne Lily a neskôr aj Atlasa. Tieto incidenty slúžia ako katalyzátor pre Lily, aby sa konečne oslobodila od Rylea. S pomocou Atlasa, Marshalla a Allyssy sa Lily postaví Ryleovi a stanoví mu pevné hranice.

    Atlas sa medzitým postaví Suttonovej a presvedčí ju, aby Josha dala do jeho opatery. Atlasova láska a súcit dáva Suttonovej šancu na zmenu.

    Lily a Atlas si navzájom pomáhajú liečiť sa z traumy a budujú nový život plný lásky a porozumenia. Spoločne s Emerson a Joshom vytvárajú rodinu založenú na vzájomnom rešpekte, súcite a nehe.