Ako prvé som začala písat ,o Génioviach začala som čitať o Leonardo do Vinci nepačilo sa mi že ho otec Piero ho donútil isť na špecialnu školu v Florencia a predstavil má Andreovi del Verrcchio a požiatal do aby ho učil maľovat a učit sa techniku.Moje maľby mali úspech. William Shakespeare,na javisko som sa postavil viac ako pred 450 rokmi .Stal sa otcom priskoro ale má mascimovali kočovne divadelné spoločenstvo.Pravdou je že som hľadal štastie. Celá kniżka má fascinovala bola super a dozvedela som sa niečo nové(napr.ako možme skysnuti zabraniť zohrievať tekutinu na inej teplote aby zabili baktérie)nikdy som nečitaal zaujmavšiu knižku, rada si ju znova prečitam.
