Táto kniha bola veľmi pekná.Je to dobrodrúžna literatúra.Ja som čítala druhú kapitolu.Tato kapitola sa odohravala na mori.Bola o tom ako Robinson utiekol na more ,a tam dostal morskú chorobu.Potom sa vratil domov .Moj nazor na knihu bola veľmi pekná,bavilo ma na nej to že to bolo občas take napinavé. Citat ktorý sa mi pačil ,,vyčilal som otcovi a matke že tak noblomne brania proti tomu,k čomu ,ako vedia ma ženie naklonnosť.Odporučala by som knihu deťem ktorý mate rady dobrodružstva.
