Príbeh je o Lucy Huttonovej a Joshuovi Templemanovi. Pracovali v iných firmách ale ich firmy sa spojili a oni od vtedy musia zdieľať kanceláriu, čo spôsobuje hádky a súťaživosť. Ich hádky sú spojené s vzájomnými súbojmi. Po určitej dobe sa uvoľní miesto o ktoré majú obidvaja záujem, situácia sa tým viac zhorší. Postupne si Lucy začína všímať že Joshua nie je taký otravný a chladný ale objavila v ňom aj tú citlivú stránku. Ich vzťah sa začína pomaly meniť hlavne po tom ako sa začali lepšie spoznávať mimo práce. Nenávisť sa postupne mení na lásku. Príbeh končí vzťahom medzi dvoma ľuďmi ktorý sa neznášali. V tejto knihe sa mi páčilo ako ľudia ktorý sa neznášali len kvôli tomu čo si mysleli, sa do seba nakoniec zamilovali po tom čo prestali posudzovať toho druhého. Páčilo sa mi aj ako sa príbeh rozvíjal od nepriateľov po kamarátov až nakoniec na lásku medzi nimi.
