Táto kniha mala úplne pohodovú, letnú atmosféru. Striedanie minulosti a prítomnosti krásne ukazovalo vývoj vzťahu medzi hlavnými postavami. Bolo to také realistické – žiadna instantná láska, ale postupné budovanie niečoho hlbšieho. Páčili sa mi ich rozhovory, humor a aj to, že neboli dokonalí. Celé to pôsobilo veľmi prirodzene. Ideálne čítanie na leto alebo keď chceš niečo pokojné a milé.
