Táto kniha je chaos… ale presne ten, ktorý ťa baví. Vzťah medzi Tessou a Hardinom je toxický, dramatický a plný hádok, ale aj tak chceš vedieť, čo sa stane ďalej. Niektoré situácie ma štvali, ale zároveň som to nevedela prestať čítať. Je to taký guilty pleasure – vieš, že to nie je ideálne, ale aj tak ťa to baví.
