Štvrtá najrýchlejšia časť tejto série After. Prečo najrýchlejšia? Lebo v nej prešlo 21 rokov. Ako hej išlo to postupne čiže o dva mesiace, potom o dva roky potom o 6 rokov… To ma aj celkom dostalo lebo som to nečakala, že to takto bude, ale aspoň autorka opísala ako sa obaja zmenili a dospely, a potom šťastný koniec. Páčil sa mi ten progres a zmena počas celej série no ten rýchly koniec ma dostal aj napriek tomu že je ešte posledná časť.
