Mile deti videli ste uz medveda a lisku a zajaca.Ziju v lese kam spolu s kamaratii rodicmi chodite na vylety . A mozno ani neviete ze nieste sa sami. Vzdy je pri vas anjel risko ktore posiela dobry Boh aby vas ochranoval . Skor aby sa rovnako ako vy spolu s maminkoua s ocinom chodieval na prechadzky do lesa
