Túto knihu som si vybrala,pretože som počula, že je veľmi pekná a obľúbená. Chcela som spoznať príbeh dievčaťa Anny. Príbeh je o sirote, ktorá sa dostane do nového domova. Anna má veľkú fantáziu a často sa dostáva do rôznych situácií. Postupne si získa ľudí okolo seba. Kniha ma zaujala jej optimizmom a predstavivosťou. Pri čítaní som cítila radosť, ale aj súcit s hlavnou hrdinkou. Páčilo sa mi, ako sa Anna postupne mení a dospieva. Najviac ma bavili jej nápady a spôsob rozmýšľania. Knihu hodnotím ako veľmi milú a inšpiratívnu a odporúčam ju.
