Už bol štedrý večer na okno ťukali vločky . Deti si dávali balíčky . Tatkom sa ujde na koniec . pero je
krásna vecička nie však do tej to doby . Dnešnom svete už len treba mobil a majluju so správi . Čo by tu
robilo pero ? A tatko už vie čo spraví sním . Niekomu napíše list čo má veľa stránok .
