Dedko zabúdal a tak niekedy niekde zablúdil ve činov chodil do múzeja ku vojenským lietadlam .Je táto kniha dobrodružná a zábavná.Je dlhá,má pekný obsach.Dedko bol vojenským pilotom.Rád som ju čítal nechal som sa inšpirovať kamošom.Je to dobrá kniha doporučujem vám aby ste si hu kúpili.Dedko bol ná mesačný a zábudliví .Išiel dodomova dôchodcov ten dom bol strašidelný bál sa .Mal vnuka ktorému rozprával príbeh z vojny.A v domove mu dávali tabletky na spanie.
