Túto knihu som si vybral preto lebo som videl seriál ale neboli tam všetky časti takže som si kúpil knihu. Zaujalo ma na nej forma toho ako to je napísane a aký dej sa v knihe odohráva. Z príbehu som si zobral to ako vyzerá škola v Amerike, aký spôsob života majú v Amerike a ako oslavujú napríklad Halloween. A táto kniha vo mne zanechala dobrý pocit a určite odporúčam každému si ju prečítať alebo si pozrieť seriál.
