Alfi sa bál zubárov lebo v detstve mu trhali za živa zdravý zub. Odvtedy nebol 6 rokov u zubára. Jedného dňa im do školy prišla do školy nová zubárka pani Plombová. Vizerala divne a deti sa cítili nepríjemne v jej blízkosti. Odkedy prišla do mesta deti ktoré si dali pod vankúš zub nenašli peniaze ale napríklad oko, slimáka, šváby… Alfi a Gabi zistili že to všetko ma na svedomí pani Plombová. Chceli to zastaviť a Alfiho otec im plmáhal. Pani Plombová zničili ale zomrel pri tom tragicky Alfiho otec. Alfiho dostala nastarosti Wini a starala sa o neho
