Knihu Diary of a Wimpy Kid- No brainer som si vybral lebo sa mi páčila keď sme ju čítali v škole tak som sa rozhodol, že si ju kúpim sám. Kniha je o chlapcovi, ktorý je na strednej a zistí že sa s najlepším kamarátom musia rozdeliť a ísť na iné školy .Kniha bola veľmi zábavná a veľa som sa na smial. Chlapec v diele sa volá Greg Heffley a jeho povaha je: zbrklý, direktívny, lakomý a zároveň aj hanblivý. A jeho najlepší kamarát sa volá Rowley Jefferson. Jeho povaha je práveže úplný opak: Je submisívny, rád sa delí, rád sa rozpráva, všetkým .Kniha sa m vyjde v ústrety a je taký extrovert. Kniha sa mi velice páčila, pretože mala málo textu a veľa obrázkov. Dej bol taktiež zábavný a napínavý. Knihu som čítal cca týždeň. Kniha ma celkom málo strán. Kniha má dokopy 200 strán. Odporúčal by som to ľuďom, ktorý neradi čítajú.
