Mila je dievča, ktoré stále robí chyby. Všetko čo urobí, skončí trapasom. Ale aj tak sa chce stať atlétkou. Napríklad zle napíše slovo, rozleje mlieko, stále začína nové výzvy, ktoré ale nekončia dobre. Mila je z toho nešťastná, ale nevzdáva sa. Celá kniha je komiks a obrázky sú smiešne. Tak napríklad keď sa prihlási na preteky, a vyletí až na strom. Stratí zub a hľadá ho, aby ho mohla odložiť pre zúbkovú vílu. Potom nevie zliezť zo stromu. Mila si stále hovorí, že je silná, nezastaviteľná, že všetko zvládne. Mila sa učí na svojich chybách, nevzdáva sa a tak príde aj úspech. Jej heslo je Počúvaj svoje srdce, usiluj sa a nikdy sa nevzdávaj.
