Dinosaury boli prvej než ľudia . Buď na púšti , na lúke alebo v lese . Ale mi sme ich nevideli . Poznáme napríklad : Spynosaura , Tora a inšie druhy . Dokonca aj Šablozubého tigra .


Dinosaury boli prvej než ľudia . Buď na púšti , na lúke alebo v lese . Ale mi sme ich nevideli . Poznáme napríklad : Spynosaura , Tora a inšie druhy . Dokonca aj Šablozubého tigra .