Prečo som si Túto knihu vybral? Túto knihu som si vybral kvôli tomu že mám rád knihy so športmi a táto je jedna z nich. Túto knihu som si čítal keď som mal deväť a bavila ma až tak že som ju prečítal za 2 dni.
čím ma zaujala? Táto kniha ma zaujala zamotaným príbehom tejto knihy. Tiež že tu boli až dve zápletky a prvá bola rovno na druhej strane.
Táto kniha sa začína chlapcom Matúšom ktorí ma našliapnuté na skvelú hokejovú kariéru no v poslednom hokejovom zápase na lade odpadol a doktor mu povedal že kvôli srdcu musí skončiť. Hokej môže hrať iba rekreačne ale nie profesionálne. Po tomto zistení sa mu známky zhoršili no potom dostal nápad, urobme MHL mestskú hokejovú ligu a za každý gól zasadí mesto 1 strom. No boli tu ľudia ktorí sa ho za každú cenu snažili zastaviť. Ako to skončí? To sa dozviete ak si túto knihu prečítate.
