Táto kniha ma úplne pohltila. Fantasy svet s drakmi bol neskutočne dobre spracovaný a celý ten tréning na vojenskej akadémii bol plný napätia. Violet ako hlavná postava bola zaujímavá tým, že nebola typická silná hrdinka – mala svoje slabosti, ale práve preto bola realistická. A Xaden… no, to je presne ten typ postavy, kvôli ktorej čítaš do tretej ráno. Ich dynamika bola úžasná. Kniha bola akčná, romantická a plná zvratov. Úprimne, jedna z najlepších fantasy, aké som čítala.
