Preskočiť na obsah

Hamlet-Wiliam Shakespeare

    1.Hamlet sa mi celkom páčil, ale bol dosť ťažký na čítanie. Niekedy som sa v tom strácal.
    2.Príbeh bol zaujímavý, hlavne to, ako chcel Hamlet pomstiť svojho otca.
    3.Úprimne, niektoré časti ma nudili, ale koniec bol dobrý.
    4.Najviac sa mi páčilo, ako Hamlet stále rozmýšľal nad tým, čo má robiť.
    5.Kniha bola dosť smutná, skoro všetci tam nakoniec zomrú.
    6.Čítanie bolo ťažké kvôli starému jazyku, ale dej bol celkom fajn.
    7.Najviac si pamätám vetu „Byť či nebyť“, lebo ju pozná asi každý.
    8.Niektoré postavy som nemal/a rád/a, ale aspoň to nebolo nudné.
    9.Hamlet bol zvláštny, lebo veľa premýšľal a málo konal.
    10.Dej bol ku koncu napínavý, aj keď začiatok bol pomalší.
    11.Táto kniha nie je úplne pre každého, ale dá sa prečítať.
    12.Niekedy som nechápal/a, čo sa deje, ale celkovo to bolo zaujímavé.
    13.Páčilo sa mi, že to nebolo úplne predvídateľné.
    14.Je to klasika, ale asi by som si to sám od seba nevybral.
    15.Celkovo to bolo v pohode, len trochu náročné na pochopenie.

    Meno súťažiaceho: Matúš

    Typ školy: Stredná škola

    Názov školy: Obchodná akadémia Dušana Metoda Janotu

    Kraj: Žilinský kraj