Túto knihu som čítala v maďarčine. Kniha je o šiestich kamarátoch, ktorú cestujú karavanom, ale v noci sa im pokazí auto na opustenom mieste. Zistia, že ostreľovač ich nalákal do pasce a chce vedieť jedno tajomstvo z nich minulosti, inak neprežijú noc. Postupne vychádzajú najovo klamstvá a skryté pravdy a prestávajú si veriť. Napätie stále rastie, keď sa snažia zistiť, kto za tým stojí. Ukáže sa, že vsetci majú niečospoločné s jednou udalosťou z minulosti. Na konci sa odhalí pravda o útočníkovi aj o ich tajomstvách.
Najviac sa mi páčila, že je napísaná z pohľadu hlavnej postavy, takže čitateľ prezíva jej emócie spolu s ňou. Tiež sa mi páčila koniec, lebo tam bol zvrat a všeko sa vysvetlilo. Kniha veľmi dobre vystihuje úzkosť a napätie postáv počas celej noci, ako sa snažia prežiť.
Knihu by som odporučila každému, kto má rád kimi a thrillery písané pre mládež. Odporčila by som ju, pretože je veľmi napínava a drží čitateľa v napätí. Príbeh je plný prekvapení a zvratov.
